Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες του 8ου Δημοτικού Σχολείου Κορίνθου,

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμό0νων, σας προσκαλεί την Κυριακή 14/06/2015 και ώρα 7μ.μ. στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας, όπου η κα Αγγελική Σκούρτη κσι ο κος Παναγιώτης Σκουπάς θα μας παρουσιάσουν μαζί με τα παιδιά μας παραδοσιακούς χορούς από διάφορα μέρη της Ελλάδας.

Ο κος Καριώτης Αθανάσιος θα μας κάνει επίδεικη πολεμικών τεχνών και η κα Φωτεινή Μωραϊτάκη θα μας παίξει όμορφα τραγούδια.

Επίσης θα διεξαχθεί λαχειοφόρος αγορά με δώρα ένα ποδήλατο 26'' clermait freeland και ένα παιδικό γραφείο.

Η εκδήλωση θα βιντεοσκοπηθεί από τον κο Άγγελο Φιάκα όπου όποιος επιθυμεί μπορεί να πάρει αναμνηστικό DVD.

Ελάτε όλοι μαζί να αποχαιρετήσουμε την σχολική χρονιά που τελειώνει με άφθονο κέφι και χορό. Σας ευχαριστούμε θερμά για την υποστήριξη σας όλον αυτό το χρόνο.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

Υ.Γ. Να σας ενημερώσουμε ότι από την Τετάρτη 10/06/2015 στο χώρο του σχολείου μας θα πραγματοποιηθεί καλοκαιρινό bazzar.

Με εκτίμηση το Δ.Σ.