Τέλος μαθημάτων - Επίδοση βαθμολογίας, Τίτλων προόδου

Αγαπητοί γονείς,

την Παρασκευή 26-6-2020 θα σας δοθούν οι βαθμοί των παιδιών

(Γ΄-Δ΄-Ε΄-Στ΄) & οι Τίτλοι Προόδου (Α΄-Β΄-Γ΄-Δ΄-Ε΄).

Παρακαλούμε θερμά να τηρήσετε τις παρακάτω οδηγίες:

1.       Στις 8:15΄ θα προσέλθουν για παραλάβουν τους βαθμούς/Τίτλους οι γονείς των παιδιών που αυτήν την εβδομάδα έρχονται: Δευτέρα ?Τετάρτη- Παρασκευή.

2.       Στις 9:30΄θα προσέλθουν οι υπόλοιποι.

3.       Επίσης την Τρίτη 30/6/2020, στις 9:00΄.

4.       Όσοι θα θέλατε να λάβετε τα αποτελέσματα ηλεκτρονικά, σας παρακαλούμε να στείλετε e-mail στην διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  με θέμα: Ηλεκτρονική Επίδοση βαθμολογίας-Τίτλων Προόδου για τον μαθητή/την μαθήτρια: (όνομα παιδιού)

5.       Σας ευχόμαστε, όλο το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου, Καλό Καλοκαίρι, με υγεία & ? κρατήστε τα βιβλία των παιδιών για τις επαναλήψεις που θα γίνουν στην αρχή της επόμενης σχολικής χρονιάς!

Η Δ/ντρια του Σχολείου

Δουράλα Ιωάννα